مقالات

انتخاب بالابر ویلچر بر

بالابر ویلچر بر

انتخاب بالابر در دسترس ویلچر مناسب بسیار مهم است زیرا فارغ از معلولیت شخص ، آنها باید بتوانند زندگی خود را بدون محدودیت های غیر ضروری زندگی کنند.

دور زدن همیشه یک فرآیند آسان و یکپارچه برای مصرف کنندگان بالابر  ویلچر نیست ، با این حال ، به عنوان یک تجارت می توانید مواردی را برای کمک به افراد دارای معلولیت فراهم کنید تا با اطمینان از دسترسی شما به محیط و دسترسی به صندلی های چرخدار استفاده کنید.

در اینجا در کنجد شکاف موجود در بازار را برای ایجاد بالابر های در دسترس ویلچر که از معماری اصلی و طراحی یک ساختمان محافظت می کند ، پر می کنیم.

برای دسترسی به ویژگی های نمادین یا ساختمان های ذکر شده نیازی به تغییر طرح کامل آنها نیست ، فقط باید به روشهای هوشمندانه و خلاقانه ای برای تنظیم طرح فعلی فکر کنید.

انواع بالابر ویلچر بر

انواع مختلفی از بالابر های قابل دسترسی ویلچر در دسترس است ، از جمله بالابر های سکو ، بالابرهای جمع شده ، بالابر های شیب دار و موارد دیگر.

و مهم این است که شما بهترین بالابر را برای فضای خود و همچنین نیازهای بازدید کنندگان خود انتخاب کنید.

ما لیستی از انواع بالابر های متداول را برای شما جمع آوری کرده ایم ، بنابراین می توانید ببینید چه چیزی برای ساختمان شما مناسب است.

بالابرهای سکو

بالابر  سکو معمولی ترین سبک بالابر  ویلچر است و کاربران ویلچر را به طور عمودی از روی یک سد حمل می کند.

کاربر به سادگی ویلچر خود را بر روی سکو حرکت می دهد ، درب ایمنی را بسته و از دکمه ای برای فعال کردن بالابر استفاده می کند.

سپس بالابر قبل از باز شدن درب و کاربر می تواند از آن بطور خودکار آنها را به سطح بعدی برساند.

این نوع بالابر به عنوان بالابر سکو عمودی یا بالابر ایوان نیز شناخته می شود و در صورت نیاز به دسترسی به یک سطح مرتفع یا دوم در ساختمان خود ، می تواند مفید باشد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =