مقالات

انتخاب بالابر ویلچر بر

بالابر ویلچر بر

انتخاب بالابر در دسترس ویلچر مناسب بسیار مهم است زیرا فارغ از معلولیت شخص ، آنها باید بتوانند زندگی خود را بدون محدودیت های غیر ضروری زندگی کنند.

دور زدن همیشه یک فرآیند آسان و یکپارچه برای مصرف کنندگان بالابر  ویلچر نیست ، با این حال ، به عنوان یک تجارت می توانید مواردی را برای کمک به افراد دارای معلولیت فراهم کنید تا با اطمینان از دسترسی شما به محیط و دسترسی به صندلی های چرخدار استفاده کنید.

در اینجا در کنجد شکاف موجود در بازار را برای ایجاد بالابر های در دسترس ویلچر که از معماری اصلی و طراحی یک ساختمان محافظت می کند ، پر می کنیم.

برای دسترسی به ویژگی های نمادین یا ساختمان های ذکر شده نیازی به تغییر طرح کامل آنها نیست ، فقط باید به روشهای هوشمندانه و خلاقانه ای برای تنظیم طرح فعلی فکر کنید.

انواع بالابر ویلچر بر

انواع مختلفی از بالابر های قابل دسترسی ویلچر در دسترس است ، از جمله بالابر های سکو ، بالابرهای جمع شده ، بالابر های شیب دار و موارد دیگر.

و مهم این است که شما بهترین بالابر را برای فضای خود و همچنین نیازهای بازدید کنندگان خود انتخاب کنید.

ما لیستی از انواع بالابر های متداول را برای شما جمع آوری کرده ایم ، بنابراین می توانید ببینید چه چیزی برای ساختمان شما مناسب است.

بالابرهای سکو

بالابر  سکو معمولی ترین سبک بالابر  ویلچر است و کاربران ویلچر را به طور عمودی از روی یک سد حمل می کند.

کاربر به سادگی ویلچر خود را بر روی سکو حرکت می دهد ، درب ایمنی را بسته و از دکمه ای برای فعال کردن بالابر استفاده می کند.

سپس بالابر قبل از باز شدن درب و کاربر می تواند از آن بطور خودکار آنها را به سطح بعدی برساند.

این نوع بالابر به عنوان بالابر سکو عمودی یا بالابر ایوان نیز شناخته می شود و در صورت نیاز به دسترسی به یک سطح مرتفع یا دوم در ساختمان خود ، می تواند مفید باشد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =