مقالات

امکانات بالابر های فارس ایمن

امکانات بالابر های فارس ایمن

بالابر های مدرن شامل ویژگی های ایمنی مانند فرماندار سرعت برای اطمینان از حرکت سریع صندلی به خصوص هنگام فرود ، و سنسورهای انسداد برای متوقف کردن صندلی در هنگام ملاقات با یک شی است.

بالابر فارس ایمن مناسب اماکن رفاهی تفریحی

برنامه ریزی برای تعطیلات اغلب برای افراد دارای محدودیت حرکت دارای سختی هایی است.

هتل ها و اماکن رفاهی تفریحی برای بالابردن سطح خدمات به مشتریان میتوانند بالابر های به صرفه گروه صنعتی فارس ایمن را نصب و راه اندازی کنند که در کنار جذب مشتری بیشتر ، خدمات بیشتری به اینگونه افراد بدهند.

ویژگی های بالابر های ویلچر بر و حمل بار فارس ایمن

ویژگی پایین دستی به شما امکان می دهد در صورت لزوم بالابر را به صورت دستی را اندازی کنید (به عنوان مثال باتری تخلیه شده است).

یک عملکرد دارای کلید با اختیاری به شما امکان می دهد تا کنترل کنید که از چه زمانی از بالابر می توان استفاده کرد ، به عنوان مثال ، برای جلوگیری از بازی کودکان در این واحد.

بالابر ها با استفاده از کنترل فشار ثابت اداره می شوند. این بدان معنی است که شما نیاز دارید که به طور مداوم یک دکمه را فشار دهید تا حرکت کند و هنگامی که دکمه را رها می کنید ، واحد متوقف می شود.

تجهیزات تحرک در طبقات

برنامه های متنوعی در سطح گروه صنعتی فارس ایمن که برای هر ساختمان یا اداره طراحی خاص برای ارائه وجود دارد که با توجه به سطح مالی و بودجه برای مشتریان موجود میباشد.

با فروشنده گروه صنعتی فارس ایمن تماس بگیرید تا در مورد بودجه و میزان توانایی مالی در دسترس شما برای رفع نیاز حمل و نقل بین طبقات کمک کنند.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران گروه صنعتی فارس ایمن در ارتباط باشید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =