مقالات

الزامات بالابر های فارس ایمن

الزامات بالابر در فارس ایمن

کلیه بالابر های فارس ایمن بیش از الزامات استاندارد ایران دارای استاندارد های جهانی است و همچنین ارائه بالابر مدرن ، با قیمت ارزان ، نگهداری کم و کارکرد آسان با زمان تحویل کوتاه طراحی و تولید شده اند.

هر شغلی به صورت جداگانه ارزیابی می شود و نیازهای خاص در نظر گرفته می شود. ما تمرکز زیادی بر استقلال دسترسی داریم به خصوص برای افراد ضعیف ، سالخورده و افراد معلول ، بنابراین ممکن است مدت طولانی تری در خانه های خود بمانند.

طیف وسیعی از محصولات ما برای استفاده مسکونی و تجاری مناسب است و محصولات ما در بیش از صد خانه مختلف ، ساختمان های شورا و خانه های خصوصی نصب شده اند

گزینه های عالی برای ساختمانهای تجاری موجود یا جدید

بالابر های تجاری ما گزینه های مناسبی برای مجموعه ای از ساختمان ها هستند ، از مراکز نگهداری از کودکان و مدارس گرفته تا مطب های پزشکی ، کلوپ ها ، سوئیت های کوچک مطب و موارد دیگر.

چه بخواهید یکی از ویژگی های بالابر را بسازید و چه آن را به صورت یکپارچه در محیط اطراف خود قرار دهید ، ما یک گزینه مناسب داریم. بالابر های ما با توجه به کیفیت ، قابلیت و مناسب بودن طراحی شده اند.

بالابرهای صندلی چرخدار فارس ایمن تمام الزامات کدهای ایمنی ملی مناسب (کدهای) را برآورده می کنند.

بالابر های ما با استفاده از اجزای مجاز  و مواد اولیه مرغوب  ساخته می شوند و انتقال نیرو توسط پاور های پر قدرت مطابق با استانداردهای تأیید شده برای تجهیزات الکتریکی بالابر و پله برقی تأیید شده است. در اینجا بیشتر بیاموزید.

سیستم های کنترل دقیق موجودی و مدیریت کیفیت به ما امکان می دهد برنامه های تولید و نیازهای خاص را با موفقیت برآورده کنیم ، که به حفظ قیمت رقابتی کمک می کند.

کنترل های مدیریت یکپارچه تأمین کننده به حداکثر توانایی خرید خط تولید بالابر صندلی چرخدار فارس ایمن کمک می کند.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =