مقالات

ارائه خدمات دسترسی ساختمان

ارائه بهترین محصولات فارس ایمن

از آنجا که ما خط کاملی از تجهیزات دسترسی معلولین را ارائه می دهیم ، می توانیم به پروژه شما کمک کنیم تا تمام الزامات قانون ایرانی های معلول از جمله خدمات مستمر را که در بخش ساختمان های عمومی نگهداری از ویژگی های قابل دسترسی تعیین شده است ، برآورده کند.

ما طیف وسیعی از محصولات دستیابی از جمله بالابر های ویلچر بر ، بالابر های پله ، بالابر های مسکونی ، بالابرهای کارگاهی، بالابر های حمل کالا و راه حل دسترسی به ساختمان های عمومی را ارائه می دهیم.

بالابر های پله با چندین نام شناخته می شوند: بالابر پله ، صندلی راه پله ، بالابر منزل ، بالابر صندلی راه پله و غیره. ما با افتخار  بالابر های راه پله ساخته شده توسط تیم طراحی و تولید فارس ایمن در شیراز را ارئه میدهیم.

خواه یک بالابر راه پله ریلی مستقیم ، یک بالابر راه پله منحنی سفارشی یا یک راه پله در فضای باز باشد. درباره خدمات نصب بالابر پله ای فارس ایمن بیشتر بخوانید.

محبوبیت بالابر های فارس ایمن

افزایش محبوبیت برای بالابر های مسکونی است. ما انواع بالابر های خانگی را ارائه می دهیم تا کلاس را به خانه شما در ایران اضافه کنید.

برای تصمیم گیری در مورد مناسب بودن بالابر مسکونی با ما تماس بگیرید و یا درباره بالابر های سفارشی منزل بیشتر بخوانید.

دفتر ما در جنوب کشور در شیراز است که انواع بالابر ها و بالابر های راه پله را  تأمین و نصب می کند.

دفتر مرکزی ما در خیابان امیر کبیر ساختمان سرمست است با حضور در دفتر مرکزی ما راه حل های بالابر و دسترسی به ساختمان شما را برسی میکنیم.

ما می توانیم برای راه حل های مسکونی و تجاری به تمام شهرهای ایران خدمات ارائه دهیم ، بنابراین لطفاً با ما تماس بگیرید تا نیازهای خود را مطرح کنید.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =