مقالات

اخبار و اطلاعات گروه صنعتی فارس ایمن

چگونه با فارس ایمن در ارتباط باشید

گروه صنعتی فارس ایمن با بیش از ده سال سابقه کار در بازار تولید بالابر همواره در تلاش است که بهترین و مدرنترین بالابر ها را طراحی و تولید کند.

گروه صنعتی فارس ایمن در دفتر مرکزی واقع در شیراز بلوار امیر کبیر مستقر است.همچنین محیط کارگاهی گروه صنعتی فارس ایمن در شهرک صنعتی بزرگ شیراز مستقر است.

گروه صنعتی فارس ایمن همه روزه در دفتر مرکزی پاسخگوی نیاز های مشتریان میباشد

رسانه های اجتماعی

مطمئن شوید که ما را در اینستاگرام دارید و مراقب پست های ما هستید.

اگر پست های ما را در فضای مجازی خود مشاهده نمی کنید ، به صفحه ما بروید و به جمع دنبال کننده های ما بپیوندید.

وبسایت فارس ایمن

وب سایت ما به موضوعات روز ، اخبار و به روزرسانی ها در مورد همه موارد مربوط به کمک حرکتی برای افراد دارای معلولیت جسمی اختصاص یافته است. از وب سایت ما دیدن کنید.

ما در گروه صنعتی فارس ایمن برای راحتی مشتریان وب سایت فعال خود را راه اندازی کرده ایم که مشتریان به راحتی بتوانند نمونه طراحی ها و نصب های ما را مشاهده کنند.

اخبار فارس ایمن

امروز برای دریافت آخرین تبلیغات ، اخبار و رویدادهای ما برای افرادی که به دلیل مشکلات حرکتی تحریک شده اند ، پیگیر صفحات مجازی ما باشید و از محصولات و خدمات موجود بهتر درک داشته باشید.

برنامه فارس ایمن منبع شما برای جدیدترین نوآوری در بالابر های دسترسی با ویلچر و تجهیزات قابل دسترسی است که برای کمک به شما در برقراری ارتباط با مهمترین موارد طراحی شده است.

اگر بخواهیم نگاهی به محصولات گروه صنعتی فارس ایمن داشته باشیم خواهیم دید که بالابر های فارس ایمن شامل بالابر های ویلچر بر ، بالابر های حمل نفر ، بالابر های پله پیما ، بالابر های صنعتی و غیره میباشد.

ما تمامی اقدامات را انجام میدهیم تا بتوانیم رضایت مشتریان را کسب کنیم.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − دو =